arama

Gizlilik Politikası


   www.teraryumevi.com Sitesi, ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve  kişisel verilerinizi (Bundan sonra "Kişisel Bilgiler" olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
  www.teraryumevi.com Sitesi, Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır: Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, işe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek, satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek.
   Kişisel Bilgilere, sadece www.teraryumevi.com Sitesi yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz erişebilirler. www.teraryumevi.com Sitesi, Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (Tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar Çiçek Sitesi'ne aittir.

  www.teraryumevi.com Sitesi, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.;

www.teraryumevi.com Sitesine ait web sitelerindeki Kredi Kartı bilgileri hiçbir biçimde tutulmaz, Kredi Kartı bilgilerini girmiş olduğunuz sayfa Garanti Bank'a ait güvenli ortak ödeme sayfasındır. Kredi Kartı bilgilerinizin güvenliğinden Eticaret alt yapısını kullandığımız Garanti Bankası sorumludur.

Hemen Ara

Whatsapp Sipariş